GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 8201245
nr 820 1245
Tallrikar
6 st, Blåvitt, Kinaporslin, Dia23
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 april 2013
kl 19:53:30
13/4 18:39:35
100 kr
15/4 17:53:35